Centraal kerkbestuur

Gelukkig is de mens die mag wonen in uw huis

De kerkraad van een parochie behartigt de materiŽle zorg voor het kerkgebouw en de liturgie in opdracht van de Vlaamse overheid. Deze taak dient te gebeuren in nauwe samenwerking met het gemeentebestuur en onder controle van de provinciale overheid. Naast een door de bisschop erkende vertegenwoordiger van de parochie en zijn plaatsvervanger bestaat de raad uit 5 verkozen leden.
Per gemeente is een centraal kerkbestuur aangesteld. Dit bestuur bespreekt de begrotingen en budgetten van de verschillende kerkraden, keurt ze goed en dient ze in bij de verschillende overheden: bisdom, provincie en gemeente. Het bestuur is namens de verschillende kerkraden het officiŽle gespreksorgaan met de burgerlijke overheid.

Balen

Voorzitter

Luc Geukens
Sint-Hubertuslaan 14
2490 Balen
014 32 11 69
luc.geukens@antrema.be

Secretaris

Jef Willekens
Molenveld 54
2490 Balen
014 81 27 06
jef.willekens@telenet.be

Lid

Eddy Van Roey
Korenhoeven 3
2490 Balen
014 31 26 09
eddy.van.roey2@telenet.be

Expert

Willy Van Broekhoven
Kromstraat 66
2491 Olmen
011 40 22 18
willyvanbroekhoven@skynet.be

afgevaardigde van de bisschop

Norbert Wauters
Markt 2
2400 Mol
014 31 27 29
norbert.wauters@skynet.be

Mol

Voorzitter

Marc De Muynck
Adolf Reydamslaan 56
2400 Mol
0475 78 32 83
marcdemuynck@outlook.be

Secretaris

Johan Claes
Lemmensblok 3
2400 Mol
014 31 06 60
0479 55 70 51
jecclaes@scarlet.be

Lid

Paul Joos
Boerestrat 2
24000 Mol
014 31 74 46
0495 59 19 82
paul.joos1@gmail.com

Lid

Johan Lecocq
Hoogeind 70
2400 Mol
014 31 56 17
0471 90 52 09
johan.lecocq@telenet.be

Lid

Jozef Lievens
Leeuwerikstraat 4
2400 Mol
014 31 89 02
00 49 171 45 74 773
jos_lievens@telenet.be

Expert

Karel Vangeel
Jozef Calasanzstraat 23
2400 Mol
014 32 44 40
karel.vangeel@skynet.be

afgevaardigde van de bisschop

Norbert Wauters
Markt 2
2400 Mol
014 31 27 29
norbert.wauters@skynet.be